• ورود / ثبت نام
  • ٤٦٠١٢٤٣٨-٠٢١

به نام خدا 

چشم انداز ، ماموریت و ارزشهای شرکت

شرکت میراث نفیس دستها یکی از اولین شرکتهایی است که با کسب مجوزهای لازم از مقامات ذ یصلاح ، موفق به فعالیت در زمینه  بازاریابی شبکه ای در ایران شد.

این شرکت فعالیت خود را در سال 1391 با چشم اندازی روشن و امید بخش در جهت  ارائه کالاهای ایرانی با کیفیت با قیمت مناسب به خانواده های ایرانی آغاز کرد . امیدوار بودیم و هستیم که ایرانیان ، کالاهای با کیفیت تولید داخل کشور را مصرف کنند تا هم به اقتصاد کشور و هم اقتصاد خانواده خود کمک کنند.

مصرف تولید ات داخلی می تواند حمایتی دلگرم کننده برای تولید کنندگان و مانع خروج ارز  از کشور باشد.خانوارها هم در صورت رضایت از کیفیت کالاهای ایرانی و مصرف آنها با پرداخت مبالغ کمتر برای تهیه کالاهای مشابه ، در مخارج خود صرفه جویی می کنند.

ماموریت :

ارائه محصولات با کیفیت از طریق بازاریابی شبکه ای به کل افراد جامعه در ایران و جهان به گونه ای که کیفیت تنها دلیل فروش محصول باشد و کلیه ذینفعان و پرسنل شرکت به کیفیت محصول ارائه شده افتخار کنند. 

سازمان مدیریتی شرکت با هدف ایجاد بستری مناسب برای فعالیت بازاریابی شبکه ای قانونی ، اصولی و حرفه ای شکل گرفته و با الگوبرداری از شرکت های پیشرو و موفق جهانی، سعی دارد تا ارایه کننده مفهوم صحیح و درست این تجارت باشد.

ایجاد بستری امن برای شکل گیری کسب و کارهای کوچک خانگی با پتانسیل تبدیل شدن به تجارتی جهانی برای افرادی خود ساخته در بستری حمایتی و با تمرکز بر رشد فردی از اصلی ترین ماموریت های این سازمان می باشد.

این سازمان ، تغییر دیدگاه فعلی جامعه به بازاریابی شبکه ای را از ماموریت های اصلی خود دانسته و بر آن است که با ایجاد یک ساختار سالم ، اصولی و حرفه ای ، ظاهری مناسب ، ارزشمند و در خور جایگاه به بازاریابی شبکه ای در ایران ببخشد و بستری ایجاد کند که هیچ فردی متضرر نگردد.

چشم انداز :

  1. ورود به فهرست 100 شرکت برتر جهان در سال 2025 با تکیه بر خلاقیت، نوآوری، کارافرینی و خدمات متمایز

  2. ایجاد اشتغال در زمینه ی تولید و بازاریابی شبکه ای .

  3. پرورش و ارتقا سطح راهبردی در این تجارت .
  4. ایجاد بستری و آمادگی مهارتی افراد برای وارد شدن به بازار های جهانی .
  5. تبدیل شدن به لیدر بازاریابی شبکه ای سالم و حرفه ای در ایران بزودی .
  6. وارد شدن به بازارهای کشورهای همسایه و منطقه بزودی.
  7. تبدیل شدن به برترین شرکت بازاریابی شبکه ای خاورمیانه از نظر تنوع ، کیفیت و قیمت رقابتی محصولات و تعداد مصرف کنندگان ، مشاوران و شبکه سازان در آینده.
  8. ایجاد سازمان فروش در 5 قاره جهانی در آینده .
  9. قرار گیری در بین 10 شرکت برتر بازاریابی  شبکه ای جهانی در آینده.

ارزش ها :

ارزش های این سازمان بر مبنای اخلاق ، شایسته سالاری ، منشور اخلاقی تجاری شرکت نفیس ، تمرکز بر مصرف محصولات ایرانی و ارایه کالای با کیفیت و با قیمت رقابتی به مصرف کنندگان است.

توجه ما بر این نکته است که از فروش به شبکه سازی دست یابیم و منافع حاصل از خرید محصول مهم ترین و اصلی ترین دلیل خرید کالاهای شرکت نفیس خواهد بود. توجه به منافع مشاورین محصول ، تقسیم عادلانه پورسانت بین همه سطوح ، جلوگیری از هر گونه خرید اجباری برای واجد شرایط شدن پلن های درآمدی و ایجاد بستر مناسب برای یک محیط برنده – برنده از تعهدات ما است .

بازاریابی شبکه ای برای ایجاد فرصت های برابری بر مبنای رشد شخصیتی و کمک به دیگران شکل گرفته که منجر به ارزش افزوده برای انسان ها می گردد. این ارزش ها ، استاندارد این سازمان بوده و خود را به صورت اخلاقی موظف به رعایت و گسترش آن می داند .

اهداف شرکت میراث نفیس دستها

شرکت بازاریابی شبکه ای میراث نفیس دستها که به طور قانونی و با مجوز رسمی در حوزه ی بازاریابی شبکه ای ایران در حال فعالیت است .

برندهای لوازم آرایشی و لوازم بهداشتی ما شامل ، برند MND ، برند سوپر استار ، برند تاپ شاپ ، برند باراکا ، برند آروماتیک ، برند پرتسوم می باشد .

محصولات منحصر به فرد ما ، محصولات با روغن آرگان شامل شامپو موهای خشک و رنگ شده ، ماسک مو دو فاز کراتینه ، ماسک مو آبکشی ، کرم مرطوب کننده دست و صورت ، ژل سفت کننده ناخن ، ماسک مو آبکشی 500میل ، ماسک مو بدون آبکشی ، ماسک مو بدون آبکشی 500میل ، پک مخصوص موهای رنگ شده ، پک مخصوص موی سر ، پک مخصوص بدن ، اسپری حالت دهنده مو ، کرم مرطوب کننده دست و صورت تیوپی ، روغن آرگان خالص ، لوازم آرایشی شامل پنکک ، کرم پودر ، رژ لب ، رژ گونه ، لاک و مراقبت از ناخن ، لوازم بهداشتی شامل محصولات مو ، پک محصولات مو ، شامپو ، ترمیم کننده مو ، حالت دهنده مو محصولات بدن ، اسکراب بدن ، پک محصولات بدن ، مام رول ، لوسیون بدن ، شامپو بدن ، کره بدن ، مراقبت از پا ، مراقبت از صورت ، ژل بهداشتی ، محصولات اصلاح و روغن آرگان خالص ، محصولات بهداشتی درمانی شامل، هوم دفیوزر دارچين ، هوم دفیوزر اسطوخودوس ، کرم مرطوب کننده دارچين ، کرم مرطوب کننده اسطوخودوس ، بادی اسپلش ، بادی اسپلش دارچين ، بادی اسپلش اسطوخودوس ، لوسیون بدن دارچين ، لوسیون بدن اسطوخودوس ، نرم کننده مو دارچين ، نرم کننده مو اسطوخودوس ، شامپو ، شامپو بدن دارچين ، شامپو بدن اسطوخودوس ، شامپو سراسطوخودوس ، شامپو سر دارچين ، پک رایحه درمانی با رایحه اسطوخودوس و پک رایحه درمانی با رایحه دارچین ، محصولات بهداشتی تخصصی شامل ، پک لیفتینگ ، پک ضد ریزش مو ، پک ضد جوش ، پک ضد لک ، پک از بین برنده ی لک های پوستی ، پک ضد پیری دور چشم و صورت ، پک از بین برنده ی جوش های صورت ، پک پاک کننده صورت مناسب پوست چرب ، پک پاک کننده صورت مناسب پوست خشک و نرمال و ژل آیس می باشد .

اطلاعیه : فعالیت شرکت میراث نفیس دست ها در حوزه ی بازاریابی شبکه ای به صورت یک شخص حقوقی مستقل، مطابق آیین‌نامه اجرایی تبصره 87 قانون نظام صنفی دارای پروانه کسب بازاریابی شبکه‌ای می‌باشد و هیچگونه وابستگی به ارگان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی دیگر برای شرکت بازاریابی شبکه ای میراث نفیس دست ها وجود ندارد

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به میراث نفیس دستها می‌باشد.

لطفا چند لحظه صبر کنید

پیام

پیام

پیام

پیام

Top